نتایج جستجو برای عبارت :

داستان شماره ۱۱ - «دانشگاه»

تست شماره 1تست شماره 1تست شماره 1تست شماره 1تست شماره 1تست شماره 1تست شماره 1تست شماره 1تست شماره 1تست شماره 1تست شماره 1تست شماره 1تست شماره 1
تست شماره 1تست شماره 1تست شماره 1تست شماره 1تست شماره 1تست شماره 1تست شماره 1تست شماره 1تست شماره 1تست شماره 1تست شماره 1تست شماره 1تست شماره 1تست شماره 1تست شماره 1تست شماره 1تست شماره 1تست شماره 1تست شماره 1تست شماره 1تست شماره 1تست شماره 1تست شماره 1
ادامه مطلب

سال ۹۲ بود که تصمیم گرفتم برای کنکور ارشد درس بخونم و توی دانشگاه رشته‌ی مدیریت استراتژیک رو ادامه بدم. دوست داشتم دانشگاه شریف قبول شم. ولی اون سالی که من کنکور دادم، دانشگاه شریف ظرفیتش رو کم کرد و من شدم یه دانشگاه تهرانی. البته اینم بگم که سال بعد شریف ظرفیتشو اضافه کرد و صدتا دانشجو گرفت! بالاخره حتی اگر متولد آخرای دهه‌ی شصت هم باشی، همیشه نوبت که بهت میرسه باید از یه چیزی محروم شی، وگرنه یه دهه شصتی اصیل نیستی!
ادامه مطلب
دانشگاه آزاد اسلامی به عنوان بزرگترین دانشگاه کشور و سومین دانشگاه بزرگ خاورمیانه شناخته می شود. این دانشگاه با جمعیتی بیش از 1.5 میلیون دانشجو در سال 1361 تاسیس شده است.
دانشگاه آزاد دارای زیرمجموعه هایی چون باشگاه پژوهشگران جوان، مجموعه مدارس سما و مجلات علمی پژوهشی متعدد است.
گاهنامه باران شماره دهم
دانلود گاهنامه باران شماره دهم (دانشگاه علوم پزشکی کرمان)، در قالب فایل pdf در 32 صفحه. شماره دهم این نشریه به همت دانشجویان دانشکده پزشکی دانشگاه علوم‌پزشکی کرمان به مناسبت آغاز سال تحصیلی ۹۸_۹۹ تهیه و توزیع می شود. در بخش علمی صنفی این شماره، ابتدا به موضوع افزایش پذیرش چشم گیر دانشجویان ...
+ جونِ تو فک میکردم ایندفعه دیگه واقعا عاشق شدم :(
- این داستان دقیقا مال کِی هست؟!
+ دیروز سرِ درسِ عمومی قبل ناهار تو دانشگاه ولی بعد ناهار دیگه اون مرد قبل ناهار نبودم ! 
- طبیعیه !
+ ولی آخه تکذیب کرده بودن مسئولین آشپزخونه که :(
- بیخیال ! بالاخره یه روز اوضاع آشپزخونه های دانشگاه هم درست میشه!
انجمن علمی دانشجویی زبان و ادبیات عربی دانشگاه بین المللی امام خمینی برگزار می‌کند:
مسابقه نگارش " داستان‌های کودکانه عربی "
دانشجویان محترم می‌توانند آثار خود را به اطلاعات موجود در پوستر ارسال فرمایند.
جهت اطلاعات بیشتر با شماره 09388708922 (فعال) تماس حاصل فرمایید.
در شماره پایانی کمیک محبوب The Walking Dead شاهد یک پرش زمانی چند ساله بودیم. یعنی اتفاقات زیادی برای شخصیت‌های مهم و اصلی داستان افتاده که به تصویر کشیده نشده‌اند.
بعد از مرگ ریک گرایمز در شماره 192 کمیک The Walking Dead، در شماره 193 و آخر این کمیک یک پرش به آینده را می‌بینیم. میزان دقیق این پرش مشخص نشده اما با توجه به سن شخصیت‌ها، به نظر حدود 20 سال گذشته است. کمیک، سرنوشت شخصیت‌های اصلی و محوری زیادی مثل کارل، میشون، لیدیا، یوجین، نیگان و چند نفر دیگر را
بعد کنکور کلی برنامه داشتم....که به لطف دانشگاه هیچکدوم عملی نشد
سمیه نیا دانشگاه....
بیای دانشگاه اسکول میشی....علاف میشی....
سمیه بیای دانشگاه فقط باید پاس کنی...هیچی رو نمیتونی تجربه کنی...
سمیه....برووووو.. برو پی زندگیت
شنبه دانشگاه مسابقه ی کتابخونیه...کتاب شازده کوچولو....دعا کنین برنده شم
بعلهههع
"سهیلا شماره 17" فیلمی به کارگردانی و نویسندگی محمود غفاری ساخته ی سال 1395 است.  داستان سهیلا زن مجردی در آستانه ی چهل سالگی است و به مشکلات ازدواج نکردن و یا ازدواج کردن در سن بالا و مشکلات اجتماعی پیرامون ازدواجش پرداخته میشه .محتوایی که فیلم به سراغش رفته محتوای جالب و بحث برانگیزیه، اما حواشی و جزئیات داستان اونقدر زیاد و کشدار هستن که به خوبی به مساله های مهم پرداخته نشه. در کل داستان جالبی داره و پرداخت بسیار ضعیفی.

پ.ن: در ادبیات ایران ب
دانشگاه ترکیه و تحصیل در دانشگاه‌های برتر دولتی و خصوصی :ما در این مقاله قصد داریم به معرفی دانشگاه‌های برتر ترکیه و مورد تایید وزارت بهداشت ایران بپردازیم.در ابتدا لیست دانشگاه‌ها برتر ترکیه را بصورت تیتر وار ذکر می کنیم.و در ادامه به معرفی تک تک دانشگاه‌ها به صورت جداگانه خواهیم پرداخت.
برای مطالعه ادامه مطلب لطفا کلیک نمایید 

دانشگاه ترکیه

با سلام.خدمت تمامی عزیزان از صفحه ما دیدن کنید ونظرات انتقادات,و پیشنهادات خودتان در رابطه با داستان ها را برای ما بفرستید
و ببخشید که داستان شماره 3 و 4 یه جابجایی در گذاشتنشون اتفاق افتاده 
وترتیب داستانها فعلا" به این صورت است(1,2,4,3)  منتظر داستانهای یعدی باشید
مرا داخل کلاسی هُل داد و با اضطرابی که به جانش افتاده بود، دستور داد :«تا سر و صداها نخوابیده، بیرون نیا!» و خودش به سرعت رفت.

قرار ما بر #اعتراض بود، نه این شکل از #اغتشاشات! اصلاً شیشه های دانشگاه و تجهیزات آزمایشگاه کجای ماجرای #تقلب بودند؟ چرا داشتند همه چیز را خراب می کردند؟ هم دانشگاه و هم مسیر #مبارزه را؟

ادامه داستان در ادامه مطلب...

متن کامل داستان در پیام رسان های اجتماعی تقدیم حضورتان

https://eitaa.com/dastanhaye_mamnooe
https://sapp.ir/dastanhaye_mamnooe
https:
بسم الله الرحمن الرحیم 
وقتی که کارشناسی دانشگاه شهید بهشتی قبول شدم، خیلی به بارش برف و لذت برف بازی فکر می‌کردم. یعنی از طبیعت دانشگاه بیشتر همین به ذهنم می‌رسید.  
وقتی که دوران دانشجویی شروع شد تعامل ما هم با طبیعت وحشی! دانشگاه شروع شد. دانشگاه روی دامنه‌ی کوه ساخته شده. به طوری که بسیاری از مسیر‌های دانشگاه شیب دارند که بعضی‌هاشون تنده. این‌قدر ارتفاع در دانشگاه تأثیر‌گذاره که به یک نحوی دانشگاه به سه منطقه‌ی پایین و وسط و بالا تق
به روزهای آخر دانشگاه نزدیک شده ام. چهار سال فرصت خوبی بود که به من بفهماند هنوز چقدر راه نرفته دارم و چقدر نادانم. 
نه کیفیت زندگی ام بهتر شده است و نه نظم برنامه آن. منِ وارد شده به دانشگاه و منِ خارج شده از آن تنها در مطالعه روزنامه وار چند کتاب بیشتر برای شب امتحان که معلومات آن مثل آفتاب دم غروب از ایوان خاطرم پریده است و نشستن گوسفند وار سر کلاس درس و بر باد دادن هزینه های بیشتر برای آموزش توخالی و پیدا کردن دوستانی سرگشته تر از خودم فرق ک
دانشگاه ملی سئول
همون طوری که خیلیاتون هم میدونید دانشگاه سئول بهترین دانشگاه توی کره هست و به قول معروف کلاسش هم خیلی بالاس. خیلی از اونایی که به کره میان بیشتر میخوان تا توی دانشگاه سئول درس بخونن مگر در مواردی که فرد رشته ای رو دوست داره که به طور تخصصی در دانشگاه های دیگه بهتر تدریس میشه یا جو دانشگاه های دیگه برای فلان رشته مناسب تره.
دانشگاه سئول هم مثل بقیه دانشگاه های دبگه دوره زبان رو پیش لز ورود به رشته اصلی برای دانشجو های خارجی بر
اینو شنیدین هر انسانی یه داستانی برای زندگیش داره؟؟؟
من زیاد شنیدم!!!
ولی دوست دارم ازشون بپرسم... 
واقعا!!!
داستان داریم تا داستان
بعضی داستان ها ارزش شنیدن نداره 
بعضی ها هم اصلا ارزش گفتن هم نداره
ولی خوش بحال اونی که یه داستان جذاب برای خودش داره
از اون داستان ها که فیلم ها رو از اون می سازن
مثله خیلی از شهدای انقلاب اسلامی 
از این داستان ها هم آرزوست
دانشگاه علمی کاربردی هر ساله در دو مقطع مهر و به من برای دو پایه کاردانی و کارشناسی ناپیوسته دانشجو می پذیرد. دانشگاه علمی کاربردی یک دانشگاه بدون کنکور است که از لحاظ شهریه برای تمامی دانشجویان بسیار به صرفه است و داوطلبان عزیز زمانی که از شهریه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی مطلع می شوند تمایل به تحصیل در دانشگاه علمی کاربردی دارند.

پیگیری ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی
افرادی که میخواهند در دانشگاه علمی‌کاربردی تحصیل کنند می‌توانند به ر
داستان من و "داستان" از آن کتابخانه ی کوچک انتهای راهرو شروع شد. دوم راهنمایی بودم و زنگ نفریح ها پاتوقم همان کتابخانه بود، عاشق این بودم که فقط در فضای کتاب ها نفس بکشم، آنها را مرتب بچینم، بعد یکی یکی آن ها را ورق بزنم، کتابهای کم شناخته شده را بخوانم، هرکسی کتاب خواست سلیقه اش را بپرسم و کتابی درخور به او معرفی کنم. وقتی آنجا بودم انگار کل آن فضا متعلق به من بود. "داستان" را همانجا دیدم. طبقه ی دوم از پایین بود. هیچ وقت رغبت نمیکردم بخوانمش. به
سیستم ثبت نام دانشگاه آزاد کرج از سایت ایندکس وار دریافت کنید.
دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج
سامانه ثبت نام و اطلاع رسانی دانشگاه آزاد سامانه الکترونیکی ورودی های خروج از Minutes نیمسال آغاز تنها زمان ( ترم متداول سه. سامانه جامع دانشگاه مستقل دانشگاه مستقل اسلامی کرج گروه آموزشی شاهد عراقی سامانه آموزش نسخه عنوان کاربری عنوان کاربری را وارد رمز دوره .
ادامه مطلب
امروز روز پرحرکتی بود. هم رفتم دانشگاه کارشناسی، هم ارشد و هم دبیرستان... تو دانشگاه کارشناسی خیلیا مثل من اومده بودن که ریزنمرات انگلیسی بگیرن و به قولی دانشگاه کارشناسیم پل رفتن از ایرانه. تو دانشگاه ارشد، هنوز خیلی از دوندگی های اداری مزخرف به دانشجو محول میشه چون سیستم نمی تونه خودش مسئولیت کاراش رو به عهده بگیره؛ وقتی دانشگاه ارشد بر طبل شادانه میکوبه که بزرگترین دانشگاه ایران از نظر تعداد دانشجو هست قشنگ میرینه به اعصاب دانشجو!! مدرس
* اطلاعیه مهم * برگزاری آزمون دانشگاه انتظار فرج دانشگاه انتظار فرج بعد از ۱۴۰۰ سال همچنان دانشجو می پذیرد با ابراز تأسف ، این دانشگاه هنوز ۳۱۳ فارغ‌التحصیل نداشته و برای تکمیل ظرفیت در تمام مدت شبانه روز ، از علاقمندان آزمون به عمل می آورد
ادامه مطلب
+یک بار برای همیشه: قبل گم کردن اشیائی که خیلی برامون مهم هستن، روشون شماره تماس بنویسیم، نه آدرس! آدمها نوکر ما نیستن.
دوتا داستان مشابه برای من پیش اومده که گفتم قبل اینکه بشه سه تا داستان، نشرش بدیم بلکه نفر بعدی از تکرار این اشتباه جلوگیری کنه؛
داستان اول: چند سال قبل رفتگر کوچه منو صدا کرد، یک کیف پول زنونه توی سطل زباله پیدا کرده بود، با کلی کارت بانکی و کارت دانشگاهی داخلش، که روی همشون آدرس خانم صاحب کیف نوشته شده بود ولی اثری از شماره
نحوه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد بهمن ماه 98
نحوه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد بهمن ماه 98 با ثبت نام بدون کنکور از بهمن ماه 96 تفاوت دارد و ملاک اصلی پذیرش معدل کتبی دیپلم می باشد و برای بهمن ماه 97 شانس داوطلبان بالاست به طوری که انتخاب رشته و انتخاب دانشگاه بر اساس میزان بالا و پایین بودن معدل انجام می گیرد.
داوطلبان می توانند برای دریافت اطلاعات بیشتر از میزان قبولی معدل کسب شده برای دانشگاه ها با مشاوران مجرب درخت دانش از طریق شماره
با عرض سلام به تمامی عزیزانی که از صفحه ما دیدن می کنند . فردا داستان شماره 5 در اینجا گذاشته خواهد شد.
خوشحا ل می شویم شما نظرات خودتان را در رابطه با داستان ها برایما بفرستید . همچنین این شیوه جدید در ریاضی را به دیگران اطلاع دهید

سومین شماره فصل‌نامه «سان» با موضوع فراموشی. طبق معمول متن‌ها و داستان‌های عالی. این شماره نقاشی‌های خیلی خیلی جذابی هم داشت که لذت خوندنش رو چندین برابر میکرد.بهترین‌های این شماره از نظر من:«رسم روزگار چنین است» از سید جواد رسولی. روایتی از فاجعه‌های انسانی فراموش‌شده که کمتر بهشون پرداخته شده. مثل شهر «دارمشتات» در آلمان که در جنگ جهانی کاملا از بین رفته و هزاران آدم قربانی شدن..«ترکش» از صابر قربانی: داستانی درمورد کارگاهی که منفجر
داستان های واقعی از عشق های باورنکردنی

خواندن داستان‌هایی از زندگی‌های واقعی می‌تواند از بسیاری جهات آموزنده باشد؛ داستان زندگی و اشتباهات آد‌م‌هایی که در همین شهر زندگی می‌کنند و از همین هوایی که ما نفس می‌کشیم تنفس می‌کنند؛ زندگی‌ای که زمین تا آسمان با ما متفاوت است. این شماره تصمیم گرفتیم تا چند نمونه از چنین داستان‌هایی را تقدیم‌تان کنیم؛ داستان‌هایی که بدون شک برایتان آموزنده خواهند بود. در این داستان‌ها چند نفر از روانش
با آستان: هادی خانیکی، پژوهشگر و لله علوم ارتباطات حجت‌الاسلام محمدرضا زائری،استاد حوزه و دانشگاه و فعال فضای مجازی سیدبشیر حسینی، لله دانشگاه و رییس مجتمع سواد رسانه‌ای زمان: چهارشنبه ۲۵ اردیبهشت، شایسته کردن ۱۰ صبح جا: خیابان شریعتی، بالاتر از خیابان هویزه، وزارت ارتباطات و فناوری معلومات - ورودی شماره یک – خانه مرکز روابط اشتراکی وزارت ارتباطات، سالن الغدیر
صبح باید برم دانشگاه بعداز شش ترم درس خوندن بهتر بگم از دانشگاه اخراج شده ام بخاطر مشروطی دوباره ازمون داده ام و قبول شده ام همون دانشگاه !!! درس خوندن با مشکل جسمی خیلی سخت و طاقت فرسا هست بهرحال همه ی سعی و تلاشمو میکنم که بتونم زودتر درسموتموم کنم
بدونید که این داستان در دو بخش منتشر میشه چون مطالب زیاد هست و خب هم حوصله ی کاربر سر میره هم حجم داستان زیاد میشه پس اگه قسمت اول منتشر شد منتظر قسمت دوم هم باشید.ما تو این داستان سعی کردیم همه جوانب رو در نظر بگیریم.البته این داستان از زبان اول شخصه که تو پبش داستان میشه به این پی برد...
شماره وکیل پایه یک
شماره وکیل پایه یک
از بین کلمات و عباراتی که در پایین این متن آمده است احتمال دارد که شما به عنوان یک موکل به دنبال یکی از آنها باشید. پس می توانید شماره وکیل پایه یک برای مشکل حقوقی خود را در عبارات ذیل جستجو کنید. همینطور می توانید برای اطلاعات بیشتر با شماره های دفتر وکالت تماس بگیرید.

شماره وکیل کیفری
شماره وکیل مجرب
شماره وکیل با تجربه
شماره وکیل رایگان
شماره وکیل تلفنی
شماره وکیل پایه یک دادگستری
شماره وکیل آنلاین
ش
دانشگاه چارلز
دانشگاه چارلز (Charles University) یکی از بزرگ‌ترین دانشگاه‌های جهان است و به قدیمی‌ترین دانشگاه جمهوری چک شناخته می‌شود. این دانشگاه در قلب اروپا، شمال ایتالیا و شرق فرانسه واقع‌شده است. دانشگاه چارلز جزو دانشگاه‌های دولتی کشور جمهوری چک می‌باشد و در سال 1348 میلادی توسط امپراتور چارلز تأسیس و به همین نام معروف شده است. این دانشگاه دارای 17 دانشکده مختلف در رشته‌های مهندسی، انسانی و پزشکی می‌باشد که 51000 دانشجو داخلی و بین‌المللی
جناب آقای……….
ریاست محترم دانشگاه ….
موضوع : درخواست انتقالی یا مهمان به دانشگاه …………….
با سلام و احترام
بدینوسیله اینجانب ……………. دانشجوی ورودی مهر ماه سال …………….بعلت…………… ،
تقاضای میهمان به مدت ……………… به دانشگاه ………………( نزدیک ترین محل به دانشگاه
) دارم . خواهشمندم مساعدت فرمائید.
با تشکر و سپاس
فهرست بهترین دانشگاه های آلمان
دانشگاه های آلمان جز بهترین دانشگاه های دنیا هستند. رنکینگ دانشگاه های آلمان در سیستم وزارت علوم ایران به شرح زیر است. همکاران ما برای تحصیل شما در دانشگاه های مورد تائید آلمان خدمات کاملی را ارائه میکنند. اگر قصد تحصیل رایگان در آلمان را دارید، فرم ارزیابی تحصیل در آلمان را تکمیل کنید.

دیدار نماینده ویزا موندیال با نماینده یکی از دانشگاه های خصوصی المان

گروه الف (دانشگاه های رده ممتاز آلمان)
ادامه مطلب
مستند مافیای آزاد دربارۀ داستان آمدیم ثواب کنیم کباب شدیمِ آقای هادوی است. آقای هادوی حدود یک میلیون متر زمین از مادرش به ارث می‌برد که بخشی از آن را به دانشگاه آزاد اهدا می‌کند و بخشی را برای خودش می‌گذارد. اما دار و دستۀ عبدالله جاسبی، رئیس دانشگاه آزاد آن زمان با انجام مجموعه کارهای غیر قانونی مثل کشیدن طرح گازکشی از درون زمین‌های آقای هادوی و خالی کردن نخاله‌های ساختمانی سعی می‌کند آن تکه زمین‌های باقی مانده را هم بگیرد. در این میان
دانشگاه های علمی کاربردی نیز مانند سایر دانشگاه های کشور به منظور تسهیل امور دانشجویی از سامانه های الکترونیکی استفاده می کند . سامانه سجاد دانشگاه علمی کاربردی اولین سامانه الکترونیکی این دانشگاه بوده و دانشجویان این دانشگاه پیش از سامانه هم آوا از سایت سجاد استفاده می کردند .  این سامانه بیشتر برای ورودی های قبلی دانشگاه علمی کاربردی استفاده می شود .
 برای مطالعه متن کامل مقاله بر روی لینک زیر کلیک نمایید :

www.heyvagroup.com/shownews/6994/سامانه-
برای انصراف از دانشگاه چه شرایطی لازم است؟
انصراف از دانشگاه
چگونه از دانشگاه انصراف دهیم؟
انصراف از دانشگاه آزاد
انصراف از دانشگاه وسربازی
انصراف از دانشگاه علمی کاربردی
چگونه از دانشگاه پیام نور انصراف دهیم؟
نحوه انصراف از دانشگاه فرهنگیان
تو بحث انصراف از تحصیل  دوره های روزانه محدودیت های خاصی دارن و زمان ثبت نام کنکور سراسری و انتخاب رشته کنکور سراسری باید توجه ویژه ای به دوره های روزانه داشت دلیلش هم اینه که شما اگر تو هر رشته و
دانشگاه مک گیل در شهر مونترال کانادا واقع شده است . شهر مونترال یکی از شهرهای محبوب برای دانشجویان بین المللی در کانادا است . این دانشگاه در بین برترین دانشگاههای جهان رتبه 35 را دارد . دانشجویان بین المللی فراوانی در این دانشگاه در حال تحصیل هستند . این دانشگاه دارای 50 مرکز تحقیقاتی و بیش از 400 دوره تحصیلی است . در این مطلب میخواهیم دانشگاه مک گیل کانادا را به طور مختصر معرفی کنیم .
ادامه مطلب
اولین پست وبلاگه و آدم دوست نداره چیزهای بد بگه ،اما خب قضیه اینه که من اونجور که باد در غبغب می انداختم که خب دارم معماری میخونم و با رتبه 9 دانشگاه شریعتی قبول شدم احساس نمیکنم در مسیر درست قرار گرفتم!و بین دوراهی اینکه این ترم کرونایی رو حذف کنم یا خرامان خرامان جلو برم و فقط پاسش کنم گیر کردم.هیچ کس برای زندگی و کارش یه همچین رزومه ای نمیخواد اما چه بخوام چه نخوام ،باید قبول کنم که اینطور پیش رفته و تاحالا چیزی برای افتخار کردن بهش ندارم.ا
نام فارسی: اتاق شماره ۷
ژانرها: کمدی، هیجانی
کشور: کره جنوبی
مدت زمان: 1 ساعت 40 دقیقه
عنوان بومی: 7호실
دیگر اسامی: Room no. 7
خلاصه داستان: اتاق شماره ۷، فیلمی کمدی و مهیج محصول سال ۲۰۱۷ به کارگردانی لی یونگ سونگ است. در خلاصه داستان این فیلم آمده است، تائه جانگ کار نیمه وقتی در محل رایت دی‌وی‌دی دارد. یک روز او به صورت اتفاقی اتاقی مخفی را پیدا می‌کند و متوجه می‌شود در کارتن دی‌وی‌دی‌ها مواد مخدر جاسازی می‌شود و…
ادامه مطلب
یکی بزرگترین فرق های دانشگاه آزاد و سراسری میدونین توی چیه؟
اینکه اگر شما خدای نکرده روز اول مهر پاشین برین دانشگاه آزاد، تنها افرادی که میبینین اینها هستن :
ورودی ها جدید، آدم هایی که دیر برای ثبت نام اومدن، چندتا استاد دلسوز و فداکار و یه سری دانشجوی سال دوم تا سوم ( سال چهارمی ها و چه بسا بالاترها معمولا از سال های گذشته درس گرفتن و سر و کله شون پیدا نمیشه.)
و هیچ کلاسی هم تشکیل نمیشه.
یعنی یا استاد نیومده. یا بچه ها نمیان و کلاس تشکیل نمیشه.
پکیج کامل منابع درس داستان بلند کارشناسی ارشد
دانشگاه پیام نورداستان بلند جزوه دروس اصلی و اختصاصی ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ اراﺋﻪ دروس داﻧﺸﺎﻩ ﻴﺎم نور  ﺎرﺷﻨﺎﺳ ارﺷﺪ زﺑﺎن و ادﺑﻴﺎت انگلیسی می باشد.

دانلود پکیج کامل منابع درس داستان بلند در ادمه مطلب
ادامه مطلب
برای من بعنوان یک پسر مثلاً بالغ و به سن قانونی رسیده دو راه بیشتر وجود نداشت. یا تحمل سختی چهار سال درس خواندن در رشته و دانشگاهی که کوچک‌ترین علاقه‌ای به آن‌ها نداشتم و یا دو سال سربازی. من هم مثل خیلی از همسن‌هایم درس و دانشگاه را انتخاب کردم. سرمست از پشت میز نشینی بعد از دانشگاه، ترم‌ها را یکی پس از دیگری می‌گذراندم. علی‌رغم تمام نصایح و هشدارها از ترم دو و سه وارد اکیپ‌های مسخره‌ی دانشجویی شدم و پس از آن، سر چرخاندم و دیدم وسط فعالی
طبقه‌ی دوم کتاب‌خانه‌ام چیدم‌شان؛ تا هروقت کسی می‌آید توی اتاق اولین چیزی که می‌بیند همشهری‌داستان‌هایم باشد؛ که مرا با آن‌ها تعریف کند. بداند اگر ذره‌ای خواندن، نوشتن و حرف‌زدن بلدم، از صدقه‌سری شماره‌به‌شماره‌ی آن است. من شاید شاگرد خوبی نبوده‌ام؛ ولی او در همه‌ی این‌سال‌ها معلم بی‌نظیری بود. معلمی که دنیا را در ذهنش جا داده بود و جهان ذهن مرا، به‌قدر دنیا وسعت داد. حالا او هم اسیر رانت و مدیر بی‌کفایت و آقازادگی و از این‌د
داوطلبانی که قصد ثبت در دانشگاه افسری ارتش 99 را دارند باید پیگیر زمان ثبت نام دانشگاه افسری ارتش 99 باشند چراکه زمان ثبت نام این دانشگاه طی فراخوانی اعلام می شود و عدم اطلاع از آن سبب می شود متقاضیان از ثبت نام جا بمانند . به همین جهت سامانه مشاوره تحصیلی هیوا ، به منظور سهولت داوطلبان زمان ثبت نام دانشگاه افسری ارتش 99 را در مقاله ای در اختیار علاقمندان قرار داده است .
برای مطالعه متن کامل خبر بر روی لینک زیر کلیک نمایید :

www.heyvagroup.com/shownews/63
دانشگاه غیرانتفاعی ارم شیراز
آیا تا حالا دنبال دانشگاه غیرانتفاعی ارم شیراز بوده اید؟ دانشگاه غیرانتفاعی ارم شیراز این امکان را فراهم میکند تا علاقه مندان به ادامه تحصیل، مخصوصاً در مقاطع کاردانی و کارشناسی بتوانند به صورت بدون کنکور، در رشته مورد نظرشان ادامه تحصیل دهند. در این دانشگاه غیرانتفاعی بسیاری از اساتید دانشگاه های سراسری هم تدریس می کنند که این ویژگی، امکان بهره برداری از اساتید مجرب و با دانش بالا را فراهم می کند.

منبع: سا
اولین چالش فرآیند درخواست دانشگاه ، تصمیم گیری در مورد دانشگاه ها است. شما می توانید انتخاب خود را از دانشگاه ها به طور تصادفی انتخاب کنید ، یا می توانید ماه ها برای تصمیم گیری در مورد بهترین گزینه ها صرف کنید. در هر صورت ، باید اطمینان حاصل کنید که از همه آنها راضی هستید. 
ادامه مطلب
در تاریخ هشتم مهرماه نود و هشت (روز بزرگداشت مولانا) منتشر شد.

کتابم منتشر شد: "عاشقانه‌ای از کوی دانشگاه تهران"این اثر شامل ۴۱ دیالوگ و ۱۰ دلنوشته ست. دیالوگ‌ها طی این دو سال (۹۶ الی ۹۸) بین من و بچه‌ها توو محیط خوابگاه (کوی دانشگاه) رد و بدل شده و هرکدوم به نحوی رنگ و بوی عشق داره و تماما واقعی هستن. دلنوشته‌ها هم گلچین یادداشت‌های من از این دو ساله.__________________________مظاهر.نوشت ۱: ایده نگارش این اثر از کتاب "لطفا یکی مرا از مرگ نجات بدهد" تالیف
یه بار داشتم میگفتم که بچه های فلان رشته دانشگاه تهران خیییلی خوبن. 
مغان گفت: چرا این حرفو میزنی؟ 
جوابی نداشتم بدم!! 
گفت:اونا انتخاب رشته کردن! همین! همش یه انتخاب رشته بوده!! اگه فقط کد یه رشته دیگه رو_ با تفاوت یکی دو رقم با کد رشته فعلی_ وارد میکردن، اونوقت دیگه خیییلی خوب نبودن؟ این چه معیاریه برا قضاوت ادما؟ 
و من دهانم دوخته شد. خلاصه اره. دانشگاه و رشته هر کس، هر چی هست، نه به ارزش اون ادم اضافه میکنه، نه برتری میاره، نه الگویی میده بر
همکاری علمی مستمر با دوستان گرامی در موسسه مطالعه تحولات کره زمین در ژاپن، دانشگاه کوچی ژاپن، دانشگاه کانازاوا ژاپن، دانشگاه آستین تگزاس، دانشگاه کیپ تاون آفریقای جنوبی، دانشگاه کلتک آمریکا، دانشگاه ویرجینیاتک آمریکا، دانشگاه کرنل نیویورک، دانشگاه کوئینزلند استرالیا، دانشگاه لیوبن اتریش، و ... و افتخار داوری صدها مقاله تخصصی زمین شناسی، خصوصا متمرکز بر کانی شناسی، در بیش از ده ژورنال داخلی و خارجی ثمره این سالهاست.
با آرزوی توفیق برای
بعد دو سال دوری از دانشگاه و محیطش دوباره برگشتم
دوباره همون کلاسا
همون صندلی ها
همون درسا
فقط ادما ستن که نیستن
انگار تو این دنیا فقط ادما هستن که عوض میشن
بعد دو سال دوره بهورزی دوباره برگشتم ادامه مهندسی صنایع دانشگاه پیام نور میانه
ورودی 92 رشته مهندسی صنایع
یکی از بهترین دوره های زندگیم دوران دانشگاه بود با دوستان و عزیزان
یه بار داشتم میگفتم که بچه های فلان رشته دانشگاه تهران خیییلی خوبن. 
مغان گفت: چرا این حرفو میزنی؟ 
جوابی نداشتم بدم!! 
گفت:اونا انتخاب رشته کردن! همین! همش یه انتخاب رشته بوده!! اگه فقط کد یه رشته دیگه رو_ با تفاوت یکی دو رقم با کد رشته فعلی_ وارد میکردن، اونوقت دیگه خیییلی خوب نبودن؟ این چه معیاریه برا قضاوت ادما ساجی؟ 
و من دهانم دوخته شد. خلاصه اره. دانشگاه و رشته هر کس، هر چی هست، نه به ارزش اون ادم اضافه میکنه، نه برتری میاره، نه الگویی می
با اعلام نتایج آزمون سراسری و انتشار دفترچه انتخاب رشته، دانش آموزانی که در آستانه دانشجو شدن قرار دارند به سراغ انتخاب رشته می شوند. در این میان، انتخاب رشته رایگان یکی از گزینه های جذاب برای داوطلبان آزمون سراسری است.
آنچه لازم است در این رابطه بدانید این است که این فرایند باید کاملاً به صورت اصولی و بر مبنای آخرین اطلاعات و آمار پذیرش دانشگاه ها صورت پذیرد.
انواع دانشگاه هایی که در آزمون سراسری پذیرش دارند شامل:
نوبت روزانه دانشگاه های د
آیا رشته حقوق یا مهندسی پزشکی و میکروبیولوژی را بدون کنکور در تهران و شهرستانها داریم؟
این نیمسال بر خلاف سال های گذشته نحوه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد نیمسال دوم در رشته های بدون کنکور آزاد تهران رشته حقوق بدون کنکور، میکروبیولوژی و مهندسی پزشکی بدون آزمون و... رشته هایی که برای نیمسال اول پرطرفدار بودند را در دفترچه این ترم بهمن ماه شامل لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد 97 تهران(تهران غرب) در دوره تمام وقت نبوده ایم.
ولی در دوره
سلام بنا به اطلاع مرکز آموزش مجازی دانشگاه از این هفته بصورت آنلاین کلاس برگزار خواهد شد که به محض مشخص شدن روز و ساعت اطلاع رسانی میکنم.
 اطلاعیه شماره 8 
با سلام و آرزوی سلامتی 
به اطلاع اساتید و دانشجویان عزیز می رساند بر اساس مصوبه شورای آموزشی دانشگاه از روز شنبه 23 فروردین 99 کلیه کلاسها بجز دروس عملی و معارف اسلامی در قالب برنامه جدید آموزشی به صورت کنفرانس آنلاین برگزار می گردد. لذا توجه اساتید و دانشجویان عزیز را به نکات زیر جلب می نم
این دومین داستان من است که به زودی منتشر می کنم.نام این داستان جنگ جهانی سوم است که بین چین و آمریکا اتفاق می افتد.در حقیقت من طبق پیش بینی هایی که از این جنگ شده سعی کردم داستان مهیج یک ژنرال چینی را به تصویر بکشم.حالا بریم یه پیش داستان از این داستان رو داشته باشیم:
چشمم به کاغذی خورد که در جیب یکی از سرباز های سوخته بود.روش نوشته بود اگه من مردم به همسر و دخترم بگین که خیلی دوستشان داشتم...
اسمش را خواندم:تاکاشی ایزاما...
با خودم گفتم اگر همسر و
جهت کسب اطلاعات بیشتر درمورد ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی رشت 98 – 99 با مشاوران مرکز تهران مشاوره تماس حاصل فرمایید.
تماس از سراسر کشور از طریق تلفن های ثابت 8 صبح تا 12 شبحتی ایام تعطیل29 20 70 70 – 021
دانشگاه علمی کاربردی دانشگاهی می باشد که وابسته به وزارت علوم تحقیقات است، این دانشگاه تنها متولی نظام آموزش عالی علمی کاربردی می باشد. هدف دانشگاه علمی کاربردی فراهم کردن دستگاه های اجرایی دولتی و غیر دولتی و ایحاد زمینه ی مشارکت سازمان ها می باش
▫️ مرکز آموزش­های تخصصی کوتاه ­مدت دانشگاه ارومیه برگزار می کند: 

⭕️ "کارگاه فهم تکنولوژی بلاک­‌چین و ارزهای دیجیتال: بیت­‌کوین و اتریوم"
مدرسین دوره:مهندس آزاده خزالیمهندس سیما صبحیمهندس  احسان مومنی بشیوسقه 
سخنران ویژه کارگاه: خانم دکتر شایسته، استاد تمام مهندسی برق-مخابرات دانشگاه ارومیه و عضو پژوهشکده مخابرات نظری دانشگاه صنعتی شریف 

زمان برگزاری کارگاه: روز چهار­شنبه ۲۷ شهریور ماه ۱۳۹۸ ساعت 9 صبح تا 13:30 ظهر (ویژه همکاران دا
مدت طولانی ای بود که دانشگاه ها از وضعیت سیاسی خارج شده بودند. خیلیا می گفتند که از این جوونا دیگه مباحث سیاسی در نمیاد. برای من همیشه عجیب بود ولی جالبه که باز هم دانشگاه ها هسته اعتراضات شده اند.

امیدوارم به زودی روزهای شاد را هم تجربه کنیم و از این شرایط غم بار خارج شویم.
شماره ششم گاهنامه نبض صداوسیما به صاحب امتیازی جامعه رسانه اسلامی، مدیر مسئولی محمدحسین آزادی و سردبیری رضا کارگر در دانشگاه صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران منتشر شد. این شماره به طور ویژه به موضوع «جوانگرایی» به خصوص در سازمان صداوسیما پرداخته است.
برای دانلود فایل PDF این گاهنامه از طریق لینک زیر اقدام کنید.
دریافت
   امروز آخرین مهلت قانونی برای انصراف از تحصیلم در دانشگاه تهران است. فکرش را هم نمی‌کردم که این کار برایم سخت باشد. همیشه چون می‌دانستم از فیزیک بدم می‌آید می‌توانم هرکاری برای خلاص شدن از شرش انجام دهم. امروز حتی تصوری دیوارهای عجیب و قدیمی و پنجره‌های مربعی ساختمان‌های پردیس مرکزی باعث شد از همین لحظه دلتنگش شوم.
   من از تمام داشته‌هایم در این‌جا دست می‌کشم به امیدی واهی‌تر از آنچه که حتی تصورش می‌کنم. داستان تمام می‌شوم. بوی ای
شناسایی شماره تلفن همراه 
اگر می خواهید تا رقم آخر شماره دوست خود را کشف کنید طریق آن چنین است :
1_از او بخواهید که عدد 60 را در نظر بگیرد.
2_تقسیم بر 2 کند.
3چهار نمره آخر شماره تلفن خود را با عدد حاصل جمع کند. 
4_عدد 25 را از حاصل کم کند.
5_حاصل را در 3 ضرب کند.
6_از حاصل عدد 15 را کم کند.
7_حاصل را در 2 ضرب کند.
8_حاصل را بر 6 تقسیم کند.
9_جواب، چهار شماره آخر تلفن مورد نظر خواهد بود . 
برای انصراف از دانشگاه چه شرایطی لازم است؟
چگونه از دانشگاه انصراف دهیم؟
انصراف از دانشگاه آزاد
چگونه از دانشگاه پیام نور انصراف دهیم؟
نحوه انصراف از دانشگاه فرهنگیان
تو بحث انصراف از تحصیل  دوره های روزانه محدودیت های خاصی دارن و زمان ثبت نام کنکور سراسری و انتخاب رشته کنکور سراسری باید توجه ویژه ای به دوره های روزانه داشت دلیلش هم اینه که شما اگر تو هر رشته و هر دانشگاهی در دوره روزانه مشغول به تحصیل باشین برای کنکور مجدد باید تا تاری
زمان آغاز فرآیند انتخاب رشته دانشگاه آزاد 99
شرایط لازم برای انتخاب رشته دانشگاه آزاد 99
مشاوره پیشنهادی برای تکمیل لیست دانشگاه آزاد
چگونگی انتخاب رشته دانشگاه آزاد
آخرین اطلاعات از انتخاب رشته دانشگاه آزاد 99
انتخاب رشته دانشگاه آزاد ۹۹ به عنوان یکی از رویدادهای مهم در فرآیند آموزشی کشور قلمداد می شود در سال های اخیر با توجه به ادغام کنکور سراسری و کنکور دانشگاه آزاد زمان ثبت نام کنکور دانشگاه آزاد ۹۹ همانند ثبت نام کنکور سراسری بوده
خلاصه داستان رو خیلی کوتاه میگم به خاطر اینکه درحال نوشته شدن هست موضوع زندگی روزمره اعضا هست که با تلخی شیرینی و هیجان همراه هست . امید وارم که خوشتون بیاد . داستان در روز های شنبه و دوشنبه و چهارشنبه گذاشته میشود. اوه راستی شخصیت اول داستان چانیول هست به همرت اعضای گروه.
خلاصه داستان رو خیلی کوتاه میگم به خاطر اینکه درحال نوشته شدن هست موضوع زندگی روزمره اعضا هست که با تلخی شیرینی و هیجان همراه هست . امید وارم که خوشتون بیاد . داستان در روز های شنبه و دوشنبه و چهارشنبه گذاشته میشود. اوه راستی شخصیت اول داستان چانیول هست به همرت اعضای گروه.
سلام به تمامی خوانندگان.
اخیرا بهم پیام داده شده که اگه میشه شخصیت های داستانتو بیشتر معرفی کن. میخواستم در جواب اون پیام بگم که بعد از تمام شدن کتاب اول(که الان فصل یازدهمه  و بیست فصل داره)،میرم سراغ یه داستان دیگه که به همین داستان مربوطه و به معرفی شخصیت های داستان میپردازه.
مرسی که این مطلب رو خوندین
شیمی تجزیه شاخه‌ای از علم شیمی است که به مطالعه روش‌های جداسازی، شناسایی و بررسی کمّی اجزاء طبیعی یا مصنوعی یک ماده می‌پردازد.از شیمی تجزیه در موارد مختلفی نظیر کنترل کیفیت محصول (تولید با کیفیتی یکنواخت)،  نمایش و کنترل آلوده کننده ها (آلاینده های آلی و پسابهای صنعتی)، مطالعات پزشکی و بالینی (سنجش میزان دقیق برخی عناصر و مواد در مایعات بدن)، عیارگیری ( سنجش دقیق عیار فلزات گرانبها) و... استفاده می شود.
کارشناسی ارشد شیمی گرایش شیمی تجزیه
د
امروز تو نمازخونه دانشگاه و سر ظهر شنیدم دانشگاه تعطیل شده. این یکی از عجیب‌ترین تعطیلی‌های تحصیلیم بود. سر ظهر در حالیکه دو تا کلاس رفتیم  دانشگاه شلوغه یهو کلاس‌ها تا آخر هفته، abort شد. حس عجیبی دارم. کمی ترس و بیشتر هیجان. مثل وقتهایی که حس نوستالژی زمان جنگ با عراق تو فیلمها میاد سراغت اما از طرف دیگه جنگ پر از خون خونریزی و تشییع جنازه و آسیب بوده در اصل.
پاورپوینت تحلیل دانشگاه "ام آی تی"
پاورپوینت تحلیل دانشگاه "ام آی تی"، 21 اسلاید ، قابل ویرایش. موسسه تکنولوژی ماساچوست (Massachusetts Institute of Technology) معروف به دانشگاه ام آی تی – MIT ، دانشگاهی خصوصی واقع در شهر کمبریج، در ایالت ماساچوست آمریکا است. این دانشگاه معمولاً با نام اختصاری آن، یعنی ام‌آی‌تی (MIT) شناخته می‌شود...

جهت کسب اطلاعات بیشتر درمورد ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی نهاوند 98 – 99 با مشاوران مرکز تهران مشاوره تماس حاصل فرمایید.
تماس از سراسر کشور از طریق تلفن های ثابت 8 صبح تا 12 شبحتی ایام تعطیل29 20 70 70 – 021
افراد بسیاری که فارغ التحصیل دبیرستان، هنرستان های فنی حرفه ای و کاردانش هستند و همچنین افراد شاغلی که قصد دارند در کنار کار برای ارتقای شغلی ادامه تحصیل دهند، متقاضی ثبت نام و ورود به دانشگاه علمی کاربردی هستند. دانشگاه علمی کاربردی تنها دانشگ
بسم الله الرحمن الرحیم

#اطلاعیه

بنا بر اعلام "ستاد کل راهیان نور کشور" و به منظور پیشگیری از شیوع ویروس کرونا کلیه اردوهای راهیان نور تا اطلاع ثانوی لغو میباشد.
لذا کاروان خواهران و برادران راهیان نور پیام نورهای استان تهران نیز لغو میباشد.
* جهت عودت هزینه واریزی می توانید در پیامرسان بله یا واتس اپ به شماره 09228160599 ویژه برادران و شماره 09334120503 ویژه خواهران پیام ارسال نمایید.
۹- در صورت هرگونه تغییر در برنامه اردوهای راهیان نور آخرین اخبا
مشاور پرورش شترمرغ
جهت اطمینان از موثق بودن منابع اطلاعاتی یا شخص اطلاع دهنده بهترین و تنها راه بررسی از دانشگاه و رشته و سوابق تحصیلی و عملیاتی فرد صرفا از دانشگاه مربوطه می باشد.
dr.zamani
Akbarzamani.ir
PHD.  TMU
  09132098516
اکبر زمانی دکتری تخصصی از دانشگاه تربیت مدرس تهران.   تخصص شترمرغ
داستان ذره ناشناخته، داستانی کوتاه و علمی تخیلی تألیف شده در کانون نشر علم رازا است. 
مقدمه داستان:
جملاتی رو که دارم میخونم باورم نمیشه دست نوشته های فردی است که تحقیقاتش سفر به مریخ را ممکن کرد ... 
لینک دانلود PDF داستان در ادامه ....
دانلودعنوان: داستان علمی تخیلی ذره ناشناخته حجم: 212 کیلوبایت
با مطرح شدن پذیرش بدون آزمون در دانشگاه های سراسری ، دانشگاه پیام نور نیز برای سال 99 اقدام به پذیرش بدون آزمون در اکثر رشته های این دانشگاه کرده است . داوطلبان متقاضی پذیرش بدون ازمون این دانشگاه ها باید ابتدا لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه پیام نور 99 را بررسی کنند و پس از انتخاب رشته مورد علاقه خود در زمان تعیین شده اقدام به ثبت نام کنند .

برای مطالعه متن کامل مقاله روی لینک زیر کلیک کنید :

www.heyvagroup.com/shownews/5318/لیست-رشته-های-بدون-کنکور-
با توجه به مسائل و ظرفیت‌هایی که در ایدۂ شما موجود است، حال باید برای نحوۂ روایت داستان خود به استراتژی‌ای کلی برسید. این استراتژی کلی داستانی که در یک خط بیان می‌شود قاعدۂ طراحی داستان شما است. این قاعده به شما کمک می‌کند فرضیه۱ٔ خود را در ساختاری بسیار قوی بگسترانید.
نکتهٔ کلیدی: قاعدۂ طراحی همان چیزی است که داستان را یکپارچه می‌سازد. این قاعده منطق درونی داستان و چیزی است که بخش‌های داستان را به طرز سازمان‌یافته‌ای در کنار هم حفظ می
مهم ترین اصل تو انتخاب علاقست.
.اینو در نظر داشته باشین که خیلی از کار هاش اشباع شده و مهم اینه که شما خودتون زرنگی کنید..کسی که تو دانشگاه های دولتی درس خونده و در طول ترم های دانشگاه هم تلاش کرده قطعا براش کار خواهد بود نه فقط تو رشته زبان بلکه تو هر رشته ای..!
شما اگه واقعا سعی کنید و دانشگاه خوبی قبول بشین و همچنین خوب در طول دانشگاه درس بخونین و مهارتهای لازم رو کسب کنید حتما کار براتون هست..و درباره این ک میگین زبان رو در کنار رشته های دیگه ب
روزی گاندی در حین سوار شدن به قطار یک لنگه کفشش درآمد و روی خط آهن افتاد. او به خاطر حرکت قطار نتوانست پیاده شده و آن را بردارد. در همان لحظه گاندی با خونسردی لنگه دیگر کفشش را از پای درآورد و آن را در مقابل دیدگان حیرت‌زده اطرافیان طوری به عقب پرتاب کرد که نزدیک لنگه کفش قبلی افتاد.

یکی از همسفرانش علت امر را پرسید.گاندی خندید و در جواب گفت: مرد بینوائی که لنگه کفش قبلی را پیدا کند، حالا می‌تواند لنگه دیگر آن را نیز برداشته و از آن استفاده نم
دانشگاه تاسمانیا امروز بخاطر نقش خود در اعمال ناشایست در قبال افراد بومی تاسمانی عذرخواهی کرد.در حالی که بیش از 600 نفر در خانه اصلی دانشگاه - Domain House - جمع شده بودند، عذرخواهی توسط صدراعظم مایکل فیلد و پروفسور روفوس بلک معاون معاون صدراعظم انجام شد. بزرگان بومی، رهبران و اعضای جامعه از سراسر ایالت برای شنیدن عذرخواهی حضور داشتند.
پروفسور بلک گفت: "به طور سنتی، هنگامی که ما به عقب نگاه کردیم، این کار به معنای تجلیل از دانشگاه و بازتاب آن با احس
جهت کسب اطلاعات بیشتر درمورد ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ملایر 98 – 99 با مشاوران مرکز تهران مشاوره تماس حاصل فرمایید.
افراد بسیاری که فارغ التحصیل دبیرستان، هنرستان های فنی حرفه ای و کاردانش هستند و همچنین افراد شاغلی که قصد دارند در کنار کار برای ارتقای شغلی ادامه تحصیل دهند، متقاضی ثبت نام و ورود به دانشگاه علمی کاربردی هستند. دانشگاه علمی کاربردی تنها دانشگا
جهت کسب اطلاعات بیشتر درمورد ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی صفائیه 98 – 99 با مشاوران مرکز تهران مشاوره تماس حاصل فرمایید.
تماس از سراسر کشور از طریق تلفن های ثابت 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل 29 20 70 70 – 021
افراد
بسیاری که فارغ التحصیل دبیرستان، هنرستان های فنی حرفه ای و کاردانش
هستند و همچنین افراد شاغلی که قصد دارند در کنار کار برای ارتقای شغلی
ادامه تحصیل دهند، متقاضی ثبت نام و ورود به دانشگاه علمی کاربردی هستند.
دانشگاه علمی کاربردی تنها دا
جهت کسب اطلاعات بیشتر درمورد ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بافق 98 – 99 با مشاوران مرکز تهران مشاوره تماس حاصل فرمایید.
تماس از سراسر کشور از طریق تلفن های ثابت 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل 29 20 70 70 – 021
افراد
دانشگاه علمی کاربردی تنها دانش
جهت کسب اطلاعات بیشتر درمورد ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی اردکان 98 – 99 با مشاوران مرکز تهران مشاوره تماس حاصل فرمایید.
افراد
دانشگاه علمی کاربردی تنها دا
جهت کسب اطلاعات بیشتر درمورد ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی میبد 98 – 99 با مشاوران مرکز تهران مشاوره تماس حاصل فرمایید.
افراد
دانشگاه علمی کاربردی تنها دانش
جهت کسب اطلاعات بیشتر درمورد ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی همدان 98 – 99 با مشاوران مرکز تهران مشاوره تماس حاصل فرمایید.
افراد
دانشگاه علمی کاربردی تنها دان
جهت کسب اطلاعات بیشتر درمورد ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی نوشهر 98 – 99 با مشاوران مرکز تهران مشاوره تماس حاصل فرمایید.
دانشگاه علمی کاربردی تنها دانشگاه وابسته به وزارت علوم، تحقیقات و فناوری است که تمامی رشته های خود را به صورت بدون کنکور ارائه می دهد. هدف از تاسیس این دانشگاه مهارت آموزی متقاضیان به صورت علمی و کاربردی بود. هم اکنون افراد بسیاری که فارغ التحصیل

دکتر سید حسین آقامیری فارق التحصیل رشته ی پزشکی عمومی از دانشگاه تهران ، با گذراندن دوره ی تخصصی در دانشگاه شهید بهشتی و فوق تخصصی در دانشگاه زوریخ(سوئیس) آنژیوپلاستی و سکته های مغزی ، در حال حاضر عضو هیئت علمی دانشگاه شهید بهشتی و دبیر یازدهمین کنگره ی بین المللی سکته ی مغزی ایران می باشند.
ایشان از پیشگامان فراگیری علوم فوق تخصصی در زمینه ی سکته های مغزی پس از دریافت تخصص مغز و اعصاب بوده اند و از افتخارات ایشان می توان به راه اندازی مرکز

دکتر سید حسین آقامیری فارق التحصیل رشته ی پزشکی عمومی از دانشگاه تهران ، با گذراندن دوره ی تخصصی در دانشگاه شهید بهشتی و فوق تخصصی در دانشگاه زوریخ(سوئیس) آنژیوپلاستی و سکته های مغزی ، در حال حاضر عضو هیئت علمی دانشگاه شهید بهشتی و دبیر یازدهمین کنگره ی بین المللی سکته ی مغزی ایران می باشند.
ایشان از پیشگامان فراگیری علوم فوق تخصصی در زمینه ی سکته های مغزی پس از دریافت تخصص مغز و اعصاب بوده اند و از افتخارات ایشان می توان به راه اندازی مرکز
داستان از جایی شروع شد که هزاران داستان آموختم اما عبرت نگرفتم! دانشگاه
دیدن دختری که نگاه معصوم و البته شادی داشت و خواستم به او نزدیک تر شوم نمیدانم چرا؟دختری با استخوان های درشت و کمی زیبا
نمیدانم چرا دوستش داشتم، خداوند جزوه ها را از دانشجویان نگیرد که این جزوه نویسی و قرض دادن آن نبود شاید نرخ ازدواج بسیار کمتر از تصور بود
اولین جزوه را با وساطت یکی از دوستان از او گرفتم
خاطره یاهومسنجر خودش داستانی است به بلندای عرض کهکشهان! اولین پیا
متقاضیان تحصیل بدون آزمون در دانشگاه های پیام نور باید برای انجام مراحل ثبت نام این دانشگاه و انتخاب رشته و حتی ویرایش ثبت نام  ، در مهلت تعیین شده به سایت سازمان سنجش به آدرس sanjesh.org مراجعه کنند . 

دانشگاه پیام نور در بین متقاضیان دانشگاه های بدون کنکور کشور جایگاه ویژه ای دارد و علاقه مندان به تحصیل در این دانشگاه همانند سایر دانشگاه ها باید از شرایط و ضوابط وضع شده دانشگاه پیام نور مطلع باشند . ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور برای ورو
نام های کوچک
کوچک که بودم مرا با #اسم_کوچک صدا می زدند. 
بعدها...   نام خانوادگی،  شماره کلاس و نام مدرسه،  رشته تحصیلی و اسم دانشگاه،   نام شغل و عنوان سازمانی و..... 
 یکی یکی به #واژگان_معرفی_من، اضافه شدند. 
من بزرگ شدم... آن اسم ها یکی یکی از معرفیم #جا ماندند.... 
مانده ام این بار خودم را چه بنامم که دوباره وسط راه جا نماند؟
@dasanak
خرید شماره مجازی ارزان و با کیفیت بالا از نامبرلند
خرید شماره مجازی برای چیست و چه استفاده ای دارد؟
شما پس از خرید شماره مجازی می توانید از آن برای راه اندازی حساب تلگرام، واتساپ و تمامی پیام رسان ها  از آن استفاده کنید، همچنین در صورتی که از برخی سایت ها و نرم افزارهای خارجی استفاده می کنید و برای احراز هویت نیاز به شماره خارج از ایران دارید می توانید از این سرویس استفاده کنید.
بعد از خرید شماره مجازی چگونه از آن استفاده کنیم؟
شما می توانید
ما اینجا مجموعه داستان های توپخانه رو منتشر می کنیم و این اولین داستان من هست که داستان هارو به صورت پاورپوینت در اختیارتون میزارم.این داستان که اسمش هست انتقام رو تا چند روز آینده براتون میزارم...
اما بریم یه پیش داستان ازش داشته باشیم:
شما نخواهید مرد...
از روی تخت بلند می شوید.فضا مرموزه...تا جایی که چشم کار می کند هی چنشانه ای از حیات دیده نمی شود.فقط سرباز مرده...
شما حتی نمی دانید کجا هستید.اما سعی می کنید با بی سیم با مرکز ارتباط برقرار کنید
بازم هفت سالم بود ! نه دقیقا ولی نزدیک به هفت سالگیم، آره بچه بودم ! یادم نیست من از سید (پسرخالم که اون موقع تقریبا بیست و پنج، سی سالش بود) درخواست کردم تا برام داستان بگه یا سید خودش برام داستان گفت، ولی هرچی بود واقعا حوصلم سر رفته بود و به این داستان نیاز داشتم !
ادامه مطلب
از هیاهوی مزمن مهمانی های خانوادگی پناه بردم به اتاق بازی بچه ها
هندزفری هایم را توی گوشم گذاشتم و همراه هانسِ "عقاید یک دلقک" دلم خواست ماری برگردد و به اشک های دلقکی فکرکردم که روی دمپایی اش قهوه ریخته 
یکی از بچه ها ارام و بیصدا کنارم نشست 
پتوی روی پایم را بدون اینکه نگاهش کنم رویش کشیدم 
نگاهم کرد و با تلفن توی دستش سرگرم شد
دختر عمویم کنارم نشست 
پرسید داستان کتابت چیست؟ 
کوچکتر از ان است که بخواهم از ماری و کاتولیک ها و جنگ جهانی بگویم
دانشگاه خاور نزدیک یک موسسه آموزش عالی با امکانات آموزشی سطح بالا و کادر آموزشی صالح است که با تأیید شورای وزیران در سال 1988 تحت تصویب شورای ملی آموزش و پرورش به شماره 17/1986 وزارت معارف ملی TRNC در نیکوزیا تأسیس شده است. دانشگاه خاور نزدیک ، انجمن  دانشگاه های اروپا (EUA) ، انجمن دانشگاه جهانی یونسکو (IAU) ، فدراسیون جهانی اسلامی دانشگاه ها (FUIW) انجمن بین المللی آموزش مهندسی مهندسی (IGIP) ، سیستم اعتباربخشی پزشکی معتبر بین المللی (JCI) و این عضو کامل 118 سا

جهت کسب اطلاعات بیشتر درمورد ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی کیش 98 – 99 با مشاوران مرکز تهران مشاوره تماس حاصل فرمایید.
دانشگاه علمی کاربردی تنها دانشگاه وابسته به وزارت علوم، تحقیقات و فناوری است که تمامی رشته های خود را به صورت بدون کنکور ارائه می دهد. هدف از تاسیس این دانشگاه مهارت آموزی متقاضیان به صورت علمی و کاربردی بود. هم اکنون افراد بسیاری که فارغ التحصیل دب
جهت کسب اطلاعات بیشتر درمورد ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی قشم 98 – 99 با مشاوران مرکز تهران مشاوره تماس حاصل فرمایید.
دانشگاه
علمی کاربردی تنها دانشگاه وابسته به وزارت علوم، تحقیقات و فناوری است که
تمامی رشته های خود را به صورت بدون کنکور ارائه می دهد. هدف از تاسیس این
دانشگاه مهارت آموزی متقاضیان به صورت علمی و کاربردی بود. هم اکنون افراد
بسیاری که فارغ التحصی
– کارشناسی ارشد مشاوره خانواده، دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی تهران1- دوره تخصصی طرحواره درمانی، دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی تهران2- کارگاه آموزشی درمانگری شناختی- رفتاری برای اختلال‌های افسردگی و اضطرابی، دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی تهران3- کارگاه تخصصی روان‌درمانی شناختی- وجودی، دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی4- دوره آموزشی تربیت درمانگر شناختی وجودی، دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی
فاطمه رمضانی
– کارشناسی ارشد مشاوره خانواده، دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی تهران1- دوره تخصصی طرحواره درمانی، دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی تهران2- کارگاه آموزشی درمانگری شناختی- رفتاری برای اختلال‌های افسردگی و اضطرابی، دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی تهران3- کارگاه تخصصی روان‌درمانی شناختی- وجودی، دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی4- دوره آموزشی تربیت درمانگر شناختی وجودی، دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی
فاطمه رمضانی
بسم الله الرحمن الرحیم

دانشجویان عزیز دانشگاه های پیام نور استان تهران میتوانند با پر کردن فرم زیر جهت حضور در اردوی بازدید از یادمان های راهیان نور جنوب، ثبت نام کنند.

نکات ضروری مربوط به این اردو:
۱- اردو ویژه دانشجویان دانشگاه پیام نور استان تهران می باشد. اولویت با دانشجویانی است که زودتر در سایت ثبت نام کنند. ممکن است به دلیل استقبال زیاد و عدم ظرفیت کافی دانشجویانی که دیرتر ثبت نام میکنند نتوانند در اردو شرکت کنند.
۲- زمان اردو خواه
شرایط اختصاصی ثبت نام دانشگاه فرهنگیان 97 – 98
داشتن نمره علمی حداقل 6500 در زیر گروه های مربوطه
داشتن حداکثر سن 22 سال تمام ( 1376/07/01برای کنکور سال 98)
داشتن حداکثر سال در بدو استخدام قطعی بعد از فراغت از تحصیل
معدل: طبق اعلام مسئولین شرط معدل نداریم. اما هنوز در دفترچه به دلیل ضوابط قانونی ثبت نشده. در دفترچه شماره 2 اطلاع رسانی می شود.
پذیرش امسال حدوداً 30 هزار داوطلب از طریق کنکور خواهد بود و به نوبه خود یک رکورد محسوب می شود.
از یه هفته قبل همراه یکی از رفقای دیگه اومدیم کرمانشاه.
تو دانشگاه صنعتی اینجا ، 6واحد درس برداشتیم که ان شاءا... بتونیم 8ترمه دانشگاه رو تموم کنیم!
تا2شهریور اینجام.
فقط شنبه یکشنبه دانشگاه میریم. سه شنبه هم تا ظهر. یعنی اکثر وقتم خالیه.
خیلی کارها تو ذهنم هست.
بهرتین فرصته این یه ماه.
البته اراده میخواد. اراده. توکل ... . ان شاءا... خدا کمک کنه.
تو پست های بعدی می نویسم ... .
شیمی تجزیه شاخه‌ای از علم شیمی است که به مطالعه روش‌های جداسازی، شناسایی و بررسی کمّی اجزاء طبیعی یا مصنوعی یک ماده می‌پردازد.از شیمی تجزیه در موارد مختلفی نظیر کنترل کیفیت محصول (تولید با کیفیتی یکنواخت)،  نمایش و کنترل آلوده کننده ها (آلاینده های آلی و پسابهای صنعتی)، مطالعات پزشکی و بالینی (سنجش میزان دقیق برخی عناصر و مواد در مایعات بدن)، عیارگیری ( سنجش دقیق عیار فلزات گرانبها) و... استفاده می شود.
کارشناسی ارشد شیمی گرایش شیمی تجزیه
د
تو کلاس رانندگی مون ۹۰ درصد بچه کنکوری هایی بودن که از سر جلسه کنکور یه سره رفتن آموزشگاه برای اخذ گواهی نامه!
 یه دوقلوی آقا هم داشتیم. یکیشون جلسات اخر با یکی از دخترهای کلاسمون شماره رد و بدل کردن و دوست شدن :))
و خب من هنوز برام سواله وقتی ردیف خانوم ها و آقایون جداست، اینا کی وقت کردن از هم خوششون بیاد؟ شاید آقاهه پشت سرش چشم داشته؟بعد این دختره از کجا فهمیده این قل رو ترجیح میده با اون قُل؟ نکنه اشتباهی شماره اون یکی رو گرفته باشه؟ نکنه او

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها